تبلیغات
خوشگلن؟؟؟؟ - شباهتهایی كه «بچه هاشمی» با «بچه‌های مردم» دارد!
خوشگلن؟؟؟؟
هووووووووم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


ما تازگیا تو فیسبوکیم پ دیرتر جواباتونو میدم یا اخر شبا ببخشیددددددد

بهتره از موضوعات استفاده کنین موضوع ((قیافه راستکیشون)) خیلی باحاله

ما خواهر و برادر راستکی هسیم و میخوایم به تو یکم روحیه بدیم

برو حالشو ببر........

البته ما تو این وبلاگ درباره مشکلات جامعه هم مینویسیم

مثل گرونی و مهریه بالا جهیزیه آنچنانی و .......

البته واضح و مبرهن(درسه؟)است که ما گرونی

نداریم دیونه ایم الکی مینویسیم :دی

الهی بپوکی که نظر نمیدی

ما رو با اسم داریم؟؟؟ یا خوشگلن؟؟؟ لینک کنین :دی

********************
لعنت به اونی که اسم دوستای خوبی مثل شماهارو مجازی گذاشته

**********************

دل بــــــــســــــــتــــن بـــــه کـــــــلاغـــــی کـــــه دل دارد
بـــــــــــــــهــــتـــــر از دل بــــــاخـــــــتــــــــن بـــــــه
طــــــــاووســــــــــی اســــــتــــــ کـــــــــه فــــــقـــــــط
ظـــــــــاهـــــــــری خـــــــــوشــــــــگــــــل دارد ... !!

مدیر وبلاگ : آزیتا
نویسندگان
نظرسنجی
از کدوم موضوع بیشتر بذالیم؟

سلام بر رهبر ما آقای خامنه ای نه افرادی  مثل رفسنجانی

یالا برو ادامه مطلب تا ببینی من 26 ، 27 ساله

تحصیلکرده بیکار آسمون جل چه شباهتی

 با پسر این اقا دارم مطمنم دهنت وا میمونه .......


هاشمی رفسنجانی در واكنش به دستگیری مهدی هاشمی گفته است كه فرزندان او فرقی با بچه‌های مردم نداشته و باید بدون تبعیض با آنها برخورد شود، حال آنكه مرور سابقه فعالیتهای مهدی هاشمی چند پرده از این وجوه تشابه را برملا می‌كند.

به گزارش رجانیوز یكی از حاشیه‌های جالب بازداشت مهدی هاشمی كه همه منتظر آن بودند (و البته هنوز هم هستند!) واكنش پدر او به این اتفاقا است. البته در همین چند روز نیمچه واكنش از قول محسن هاشمی منتشر شده است. آنجا كه ئی از قول پدر می گوید: «ایشان می‌گویند، بچه‌های من مثل بچه‌های بقیه افراد هستند و فرقی بین بچه های من با بچه مردم نیست. نظر ایشان این است که نباید تبعیضی صورت بگیرد و باید بدون تبعیض با فرزندان ایشان برخورد شود.»

این ادعا كه از سوی بزرگترین پسر هاشمی رفسنجانی منتشر شده است با نگاهی به سوابق مهدی هاشمی شدیدا تایید می‌گردد تا آنجا كه بر همگان ثابت می‌شود كه هیچ فرقی بین «بچه آقای هاشمی» با «بچه‌های مردم» وجود نداشته است.

شباهت اول: اخذ دكترا با كارشناسی ارشد معادل!

مدرك تحصیلی این آقازاده یكی از نشانه های برابری و فرق نداشتن او با بقیه مردم است! مهدی هاشمی در حالی در مكاتباتش، خود را دكتر مهدی هاشمی معرفی می‌كرده است كه مدرک کارشناسی ارشدش "مدرک معادل" بوده و آن را پس از گذراندن یک دوره آموزشی بین دانشگاه صنعتی شریف و سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور اخذ كرده است آنهم در شرایطی كه خود رئیس سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور یعنی یكی از طرفهای این قرارداد بوده است!

 


 

نکته قابل توجه اینکه وی پس از اخذ این مدرک کارشناسی ارشد معادل، مدرک دکتری خود را نیز از دانشگاه آزاد اخذ کرده است. در پرونده ای كه به شماره 115920 و به شماره داوطلبی 100006 دانشگاه آزاد برای دوره دكترای او تشكیل شده وی با استفاده از سهمیه رزمندگان در آزمون شركت كرده و علی رغم صراحت در مردود شدن از نظر علمی، برای پذیرش در رشته دكترای مهندسی انرژی دعوت به مصاحبه می شود! اما این همه شباهت‌های این آقازاده با بچه‌های مردم نیست.

شباهت دوم: 21 ماه و 22 روز كسر خدمت!

دریافت كارت پایان خدمت مهدی هاشمی نیز عجیب و یگانه است. با آن كه آقای اكبر هاشمی رفسنجانی بارها از حضور مهدی هاشمی در جبهه ها و مجروحیت او سخن گفته، اما وی صرفاً از مورخ 14/05/1365 الی 14/07/1365 و نیز 10/08/1365 الی 18/11/1365 كلاً 5 ماه در جبهه حضور داشته است. با این حال برای مهدی هاشمی كارت پایان خدمتی صادر شده كه در توضیحات صدور این كارت كه عكس آن با لباس شخصی است! دوران خدمت نامبرده از تاریخ 04/10/1366 تا 12/12/1366 درج گردیده و آمده است: نامبرده 21 ماه و 22 روز گواهی كسر خدمت دارد!

شباهت سوم: كشتی تفریحی شخصی برای مدیرعامل 24 ساله

درحالی كه بیكاری فارغ التحصیلان دانشگاهی یكی از دغدغه‌های خانواده‌ها است مهدی هاشمی مانند «بچه‌های مردم» توانسته است در سن 24 سالگی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شركت مهندسی و یاخت تاسیسات دریایی ایران شود!

او در این زمان یعنی سال 72 در نامه‌ای به فرماندهی منطقه هوایی مهرآباد درخواست تحویل گرفتن شناوری را جهت ترخیص داشته است كه متعلق به وی بوده و نامبرده نماینده خود را برای تحویل گرفتن این شناور مجلل معرفی می كند. مهدی هاشمی در نامه مذكور تاكید دارد كه این شناور متعلق به شخص اوست.

مدیرعاملی و ریاست بر یك شركت بزرگ ملی و داشتن یك كشتی مجلل تفریحی یكی دیگر از وجه تشابهات این آقازاده با «بچه‌های مردم» است! 

  

شباهت چهارم: پرداخت هزینه آرایشگاه و گوسفند نذری از بیت المال!

اما این آقازاده چنان وجوه تشابه خود و مردم عادی را زیاد می دانسته كه اصولا فرقی بین جیب خود و مردم قائل نبوده است. برای مثال او در زمانی كه رییس دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد بوده است چنین هزینه‌هایی را از حساب دانشگاه آزاد پرداخت كرده است:

«موبایل‌های شخصی خود و همسرش فرشته هاشمی، تلفن منزل،‌آرایشگر شخصی، معلم خصوصی همسر وی، گوسفند نذری عید قربان، ویزای خانوادگی دبی، قبض برق منزل، خرید از فروشگاه فرودگاه مهرآباد و حضور خانواده وی در كافی شاپ فرودگاه، بیمه نامه خودروی همسر مهدی هاشمی، هزینه‌های تمیز كردن شیشه‌های منزل مهدی هاشمی و...»

واقعا اگر كسی خودش را جزئی از مردم عادی نداند چطور میتواند چنین هزینه‌های شخصی را از جیب مردم پرداخت كند؟!

شباهت پنجم: مردم‌داری حضرت آقازاده!

اما همه می‌دانند كه مردم ایران به مردم داری معروف هستند. طبیعتا مهدی هاشمی هم كه با بچه مردم فرقی ندارد طبیعتا این خصلت را داراست. او در این راه و البته با عنایت به آنچه در بند قبل گفته شد، وقتی در پستی قرار می گرفته است اقدام به نان رسانی می نموده و به هیچ اهل تك خوری نبوده است. برای مثال او در زمان مسئولیت در دانشگاه آزاد اقدام به عقد قراردادهای صوری با چهره‌های سیاسی كرده است. مانند قرارداد مشاوره كه با آقای محمد عطریانفر از تاریخ 13 آذر سال 87 تا 12 آذر سال 88 بسته شده و از این راه ماهیانه 800 هزار تومان به این فرد پرداخت می‌شده است.

شباهت ششم: سود روزانه 250 هزار دلاری با پسر صدام!

اما مردم ایران علاوه بر مردم داری، به دشمنی و عناد با دیكتار معدوم عراق كه خون صدها هزار ایرانی را به گردن دارد نیز معروف هستند. مهدی هاشمی از این نظر نیز با مردم عادی شبیه است. او علاوه بر رفاقت با پسران دیكتاتور معدوم لیبی،‌معمر قذافی، با پسران صدام نیز ارتباط داشته است تا آنجا كه یکی از روزنامه های خارجی سالها قبل گزارشی را منتشر کرد که براساس آن مهدی هاشمی و فرزندان دیکتاتور معدوم عراق، صدام به شراکت در تجارت می پرداختند. گفتنی است بعد از سالها هنوز مهدی هاشمی هیچ واکنشی نسبت به این گزارش نداشته است.


 

شباهت هفتم: دسترسی و نگهداری به اسناد به كلی سری!

اما یكی از وجوه تشابه مهدی هاشمی با مردم عادی فعالیت او در  زمان انتخابات سال 88 است كه البته گفته‌های زیادی در این رابطه منتشر شده است. مانند دسترسی او به اسناد محرمانه، به كلی سری و فوق محرمانه از نهادهایی چون وزارت اطلاعات، ستاد كل نیروهای مسلح، قوه قضاییه و... كه در  دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد نگهداری می شده است و با دستگیری براتعلی سرلك، رییس دفتر مهدی هاشمی، نكات زیادی پیرامون این اسناد افشا شده است.

یك روز پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم، مهدی هاشمی به سرلك دستور داده بود تا با خارج كردن این اسناد آنها را نابود كند كه البته بخشی از آنها بازیابی شده است.

شباهت های بعدی نهم، دهم، یازدهم و...: دقیقا مثل بچه مردم!

درباره وجوه این تشابه حالاحالاها می توان صحبت كرد كه البته مراجعه به بخشی از اعترافات مجرمان انتخابات سال 88 میتواند  بخشی از این وجوه را تبیین كند. اما در پایان بد نیست با مرور بر برخی  سمت‌هایی كه این آقازاده داشته است بخشی از این وجود باز شود:

1.    مدیرعامل شركت بهینه سازی مصرف سوخت

2.    رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شركت ساخت تجهیزات دریایی

3.    عضو اصلی هیئت مدیره شركت سنجش از دور

4.    مدیرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت

5.    سهامدار شركتهای نورد فولاد خراسان و مجتمع فولاد خراسان

6.    عضو هیئت مدیره مجتمع كشتی سازی خلیج فارس

7.    و...

اینها تنها گوشه‌ای از تشابهات «بچه آقای هاشمی» با «بچه‌های مردم» بود. باقی‌اش مانند قضیه استات اویل، كرسنت، ارتباط با سفارت عربستان، اختلاس بیش از ده میلیاردی از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت در سال 82 تا 84،  اختلاس 52 میلیونی از شركت مهندسی ساخت تاسیسات دریایی به گزارش سازمان بازرسی، سایت جمهوریت و... بماند.

حكم ماموریت مهدی هاشمی به واحد آكسفورد دانشگاه آزاد با حق ماموریت ماهیانه 2530 پوند شباهت دیگر او به مردم عادی را نشان می دهد
 

دستخط مهدی هاشمی حاوی بخشی از برنامه‌های او درباره آشوب در انتخابات 88منبع : 598 به نقل از رجانیوز

نوع مطلب : فوضولی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
امیر
چهارشنبه 5 مهر 1391
یکشنبه 9 مهر 1391 08:15 ب.ظ
وای پسر انتظار داری چی بگم
آزیتا هیچی نگیم بیتره کاکو
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای خوشگلن؟؟؟؟ محفوظ است